Panel kuchenny szklany

Eleganckie, jasne lub kolorowe - Lacobel

Szklane panele kuchenne  i szklane okładziny ścienne mogą  być stosowane jako elementy dekoracyjne a jedncześnie funkcjonalny zapobiegający powstawaniu plam na ścianie w przestrzeni roboczej kuchni. Eleganckie, jasne lub kolorowe szkło w kuchnia, oraz odpowiedni wybór mebli może rozjaśnić Państwa przestrzeń  tworząc minimalny design w  nowoczesnym stylu. 

Szkło nie obciąża przestrzeni, dodaje elegancji, może również ożywić pomieszczenie, gdy jest nadrukowane specjalnymi dekoracjami, które zaspokoją najbardziej wymagające gusta Klientów. Ograniczenia nadruków nakładane są jedynie przez wyobraźnię, możliwości nadruków mamy wiele, a wielkość drukowanej tafli szkła jest nieograniczona.

Szklane Panele tworzy się z  płyt hartowanego szkła (jest to proces ogrzewania do bardzo wysokiej temperatury i szybkiego schłodzenia). Zabieg ten sprawia, że jest bardzo odporny na uderzenia i, w razie przypadkowego stłuczenia, rozpada się na drobne kawałki.

Szkło jest jednym z najbardziej przyjaznych dla środowiska surowców dostępnych na rynku, jest łatwe do czyszczenia i odporne na plamy. 
Piękno i funkcjonalność to dwa słowa klucze, które określają czym są szklane panele w kuchni. 

Panel kuchenny szklany

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP