Aktualności

ZESPÓŁ GLASS ART ŻYCZY JAK NAJLEPIEJ!

Boże Narodzenie i Sylwester to czas, kiedy można spędzić wspaniałe chwile w gronie najbliższych, odpocząć, zjeść coś przepysznego, porozmawiać z dawno niewidzianymi osobami, nacieszyć się niezwykłą atmosferą i poświęcić moment na refleksję nad tym, co było oraz z uśmiechem pomyśleć o planach na przyszłość.

Z całego serca życzymy, aby magia świąt wyczarowała dla Was wszystko to, o czym marzycie. A czego życzymy Wam - jako fachowcy od czarów ze szkła - tak z przymrużeniem oka?...

Oby Wasze schody szklane prowadziły Was wyłącznie tam, gdzie dążycie. Niech designersko ozdobione przeszklone drzwi otwierają Wam przestrzeń, a daszki szklane i balustrady chronią przed niebezpieczeństwem. Niechaj wizualny spokój panuje w Waszych domach, a biura wypełnią się estetycznie dobrą atmosferą J

Dla zespołu Glassart był to rok pełen ciekawych projektów, wspaniałych realizacji i niezbędnych zmian, zaś kolejny zapowiada się równie pracowicie.

Najlepszego!

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.