Zabudowa tarasu

Przytulny szklany taras to miejsce przeznaczone do gromadzenia rodziny, przyjaciół, do relaksu na świeżym powietrzu. Taras zawsze wywołuje przyjemne myśli o wypoczynku i dobrej zabawie.

Glass Art świadczy  swoim klientom usługi związanez zabudową tarasu w zakresie budowy konstrukcji oraz montażu pokrycia tarasu  o różnych wzorach i złożoności (zadaszenie szklane, zadaszenie z poliwęglanu, konstrukcja drewniana, konstrukcja aluminiowa, konstrukcja ze stali).  Podczas tworzenia takich miejsc uwzględniamy wszystkie indywidualne cechy gospodarstwa domowego, a także stan techniczny domu. Zabudowa tarasu musi harmonizować z domem Do produkcji używane są  najnowocześniejsze i wysokiej jakości materiały, a  my tworząc je jesteśmy prawdziwymi mistrzami swojego rzemiosła. 

Oferujemy szeroki  wybór usług dla klientów indywidualnych, takich jak budowa tarasów od podstaw, budowa konstrukcji zadaszenia tarasu i zabudowa tarasu.

Wybór materiału użytego do produkcji konstrukcji tarasu, jest tak samo ważny jak wybór projektu, oraz profesjonalnych instalatorów. 

Jednakże należy zauważyć i wziąć pod uwagę fakt, że w  przypadku konstrukcji z drewna należy je  systematycznie impregnować  za pomocą specjalnych preparatów, w celu ochrony konstrukcji  przed negatywnym wpływem wilgoci

Podczas projektowania zabudowy tarasu należy zastanowić się również nad  instalacją systemów odprowadzenia wody deszczowej.   Tylko biorąc pod uwagę wszystkie te cechy tworzony projekt  może osiągnąć wysoką jakość, niezawodność i trwałość. 

A dlaczego nie przedłużyć rozrywki na świeżym  powietrzu i spędzać wolny czas na tarasie do późnej jesieni? Z opcjonalnych akcesoriów, możesz być na tarasie nawet w zimie. Klient ma do wyboru pokrycie dachu, rodzaj konstrukcji  tarasu, koloru i  akcesorów. 
Praktyczne, lekkie, ruchome systemy drzwi szklanych szybko zamienią taras w ogród zimowy. Dzięki  systemom drzwi przesuwnych, zapewniamy płynne przejście z tarasu w ogród. Drzwi przesuwne szczelnie połączone ze sobą, tworzą w ten sposób ścianę szkła. 
Aby w pełni chronić się przed złą pogodą lub przedłużyć swój pobyt na tarasie, inżynierowie opracowali  dodatkowe akcesoria, oświetlenie oraz system ogrzewania. Tarasy Glass Art mogą być wyposażone w dodatkowe markizy pionowe i poziome. W ten sposób będzie można stworzyć przytulną, domową atmosferę, gdzie można spędzić cały swój wolny czas pozostając bezpiecznym od wścibskich oczu. Dzięki szerokiej gamie naszych produktów, klient będzie mógł miło spędzać wymarzony  czas w ogrodzie.  

Aluminium systemowe

Konstrukcja drewniana

Konstrukcja stalowa

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP