Balustrady szklane

Naszym celem jest tworzenie estetycznych, trwałych i funkcjonalnych balustrad szklanych. 

 
W  przestrzeni domowej, biurowej oraz publicznej balustrady szklane sprawdzają się znakomicie- modny design, lekkość konstrukcji, uniwersalność zastosowań... 
Ponadczasowe piękno szkła może być połączone  ze stalą  lub drewnem dzięki temu mogą wpasować się w wystrój wnętrz modernistycznych jak i klasycznych.
Dostarczmy wysokiej jakości  balustrady szklane, których  estetyka i uniwersalność   wniosą do każdego wnętrza nowoczesny design. 

Glass Art - bezramowe balustrady szklane zapewniają ochronę klatek schodowych, balkonów, antresol przy jednoczesnym zachowaniu walorów ozdobnych i dekoracyjnych.  Szlachetne szkło nadaje lekkości wnętrzu, optycznie je powiększając wnosząc nowoczesny minimalizm. Nasze systemy wnoszą do wnętrz elegancję i komfort.
 Istnieją różne sposoby montażu balustrad ze szkła, z których wszystkie są zgodne ze specyfikacją i wymaganiami przepisów budowlanych.

Światło, przestrzeń i styl 

Bezramowe szklane balustrady, które oferujemy, łączą nowoczesną estetykę z wyjątkową trwałością.  Nasze  balustrady  dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań od ich funkcji i roli.
GlassArt łączy elegancki wygląd z wytrzymałością konstrukcji i solidnym wykonaniem, oferując wszystko, co trzeba w jednym  pakiecie. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych tarasów, klatek schodowych i innych pomieszczeń  wewnętrznych lub zewnętrznych.
Systemy balustrad szklanych to połączenie formy i funkcji, który sprawia, że ??balustrady GlassArt są inspirujące, nowoczesne, stanowią bez wątpienia o charakterze wnętrza. 

Balustrady ze szkła: do wnętrz i na zewnątrz 

Szklane balustrady Glass Art są specjalnie zaprojektowane, aby idealnie dopasować się do potrzeb estetycznych i funkcjonalnych Naszych klientów. 
Wykorzystujemy wszystkie technologie i nowoczesne materiały, aby skutecznie reagować na potrzeby naszych klientów. Znamy doskonale materiały z którymi pracujemy. 

Nowoczesne i stylowe balustrady 

Produkty Glass Art charakteryzują się delikatną linią, łącząc w  harmonię nowoczesny wystrój i minimalistyczne technologie budowlane z wykorzystaniem  elementów mocowań ze stali nierdzewnej.
Dla zespołu Glass Art   każdy nowy pomysł, każdy nowy innowacyjny projekt, jest  wyzwaniem. Dajemy Państwu jakość, która jest najlepszą reklamą. 

Systemy

Zdjęcie balustrada 
System aluminiowych prowadnic do mocowania bezramowych balustrad  odzwierciedla najnowszy trend. Mocowania ukryte są pod smukłym profilem aluminiowej nakładki, która może być malowana proszkowo na kolor  połączony z konstrukcją budynku. 
Zdjęcie balustrada 
System ze stali nierdzewnej- mocowanie punktowe rotul, przykręcane mocowania dla bezramowych balustrad ze szkła, odpowiednich zarówno dla zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Mocowania uniktowe są dostępne w wymiarach 38 mm, 50 mm lub 100 mm średnicy.
Zdjęcie balustarda 
System z nierdzewnymi słupkami jest mocowany do podłoża, zapewniają współczesny wygląd swojej szklanej balustradzie. Dostępne są okrągłe i kwadratowe  słupki w zależności od różnych stylów architektonicznych.

Pochwyty,  poręcze - świetny wygląd, ze szkłem lub bez szkła, 

W ciągu ostatnich lat Inżynierowie  opracowali szereg atrakcyjnych systemów pochwytów. Ponieważ pochwyt będzie jednym z najbardziej widocznych elementów nowej balustrady, ważne jest, aby wybrać materiał, który uzupełni schemat kolorów i stylu w Państwa domu. Konsumenci mają wiele możliwości wyboru kolorów, stylów i akcesoriów, aby zapewnić większą elastyczność w projektowaniu. Podchwyty mogą być wykonane z metalu, drewna bądź kompozytów. Balustrady są tak ważnym elementem projektu, że zalecamy poświęcić trochę czasu na poszukiwania poręczy, która będzie pasować do Państwa domu. 

Balustrady szklane wewnętrzne

Balustrady szklane zewnętrzne

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP