Ściana szklana, witryna, przeszklenie

Szklane ściany działowe, witryny, które są projektowane w naszej  firmie przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem, niezawodnością i trwałość w eksploatacji. 

Glass Art  specjalizuje się w produkcji i montażu nowoczesnych i wysokiej jakości przeszkleń biurowo-sklepowych. 

Wykorzystując nowoczesne szklane ściany biurowe uzyskujemy najpopularniejszy  sposób organizowania przestrzeni osobistej, każdego nowoczesnego zespołu biurowego. 

Wiele dużych firm nie jest w stanie normalnie funkcjonować bez przeszkleń, które oddzielają poszczególne działy firmy, ponieważ tylko poprzez takie elementy konstrukcyjne można optymalnie organizować i wypełniać przestrzeń biurową tak, aby każdy pracownik miał swoje miejsce pracy.

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem budowania komfortowych powierzchni biurowych o dowolnej wielkości z możliwością tworzenia jak najlepszych warunków do pracy są  partycje biurowe, stylowe, niezawodne i niedrogie.

Główne rodzaje przeszkleń biurowych Glass Art

Biurowe witryny, które oferujemy swoim klientom,  mogą być bardzo zróżnicowane. W zależności od potrzeb możemy wykorzystać tworzywa sztuczne,  profile aluminiowe, a także systemy przesuwnych i stałych całoszklanych ścianek działowych. Nasze przeszklenia biurowe spełniają  obowiązujące wymogi i standardy. 

Ścianki działowe szklano-aluminiowe

Mamy przyjemność przedstawić swoim klientom nowoczesne, stylowe i niedrogie stałe przeszklenia biurowe. 
Glass Art oferuje swoim klientom  najwyższej jakości, trwałe partycje biurowe w dużym asortymencie. Produkcja odbywa przy użyciu innowacyjnych  technologii,  gwarantując wysoką jakość produktów. 
Stacjonarne przeszklenia biurowe zazwyczaj mają podstawę aluminiową. 
 Oferujemy swoim klientom ogromny wybór wariantów przeszkleń biurowych. Nasz asortyment obejmuje nie tylko design z różnych tekstur i kolorów, ale również różne kształty i rozmiary. Nowoczesne stacjonarne ściany z zainstalowanymi szklanymi elementami, tworzą efekt  pomieszczenia z rozszerzoną przestrzenią, wypełnioną  światłem. 
Stosując  matowe, piaskowane szkło, chronimy  indywidualne stanowiska pracy od wścibskich oczu i stworzymy  komfortową atmosferę pracy. Wybór opcji zależy od osobistych preferencji właściciela powierzchni biurowych, funkcji, zakresu i kierunku firmy.

Witryny szklano-aluminiowe akustyczne 

Witryny aluminiowo-szklane z izolacją cieplna i akustyczną  stosujemy głównie w sklepach i w budynkach przemysłowych. 

Ściany wykonane z profili ze stopów aluminium   i wytrzymałego szkła, sprawiają, że uzyskujemy ?trwałe, niezawodne, ?funkcjonalne i bezpieczne strefy. 
Stosując konstrukcję z aluminiowych profili systemowych możemy uzyskać całkowicie dowolny kształt, przy zachowaniu właściwości, wytrzymałości i niezawodności na wysokim poziomie.

Główne zalety przeszkleń biurowych 

? Możliwość tworzenia oryginalnego i indywidualnego stylu. 
Racjonalne planowanie powierzchni biurowej. 
Komfort i wygoda dla pracowników. 
Produkcja i montaż wysokiej jakości systemów zgodnych z wymogami norm europejskich. 
Szybki i łatwy demontaż  i przebudowa ścian szklanych. 
Zastosowanie do produkcji ścian, witryn profili i systemów z rynku zachodniego (głównie niemieckiego)
Wysoki poziom izolacji akustycznej. 
Możliwość wyboru różnych kolorów rolet i montażu do każdego przeszklenia
Możliwość wyboru dodatkowych akcesoriów takich jak samozamykacze i zamki do drzwi

Ścianki szklane - najlepszy wybór dla każdego nowoczesnego biura. Nasza firma Glass Art wykonuje wszystkie prace związane z projektowaniem  i instalacją takich struktur na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Wszystkie nasze ściany mają wysoką niezawodność i trwałość. 

Ściana szklana, Witryna, przeszklenie

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP