Balustrady szklane

ESTETYCZNE, TRWAŁE I FUNKCJONALNE BALUSTRADY SZKLANE – TO MISJA GLASS ART

W przestrzeni domowej, biurowej oraz publicznej, znakomicie sprawdzają się balustrady szklane , których główne zalety to: modny design, lekkość konstrukcji i uniwersalność zastosowań.
Ponadczasowe piękno szkła harmonijnie łączymy ze stalą lub drewnem, dzięki czemu mogą wpasować się zarówno w wystrój wnętrz modernistycznych, jak i klasycznych.

ZAINTERESOWANY? ZAPYTAJ NAS O...
 • bezpłatną wycenę
 • nasze realizacje
 • poradę

 

JAK POWSTAJĄ BALUSTRADY GLASS ART IDEALNIE DOPASOWANE DO DOMU LUB BIURA?

Projektujemy, tworzymy i montujemy wysokiej jakości balustrady szklane, których estetyka i uniwersalność wypełnią każdą przestrzeń nowoczesnym designem.

Bezramowe balustrady szklane Glass Art zapewniają ochronę wszędzie tam, gdzie chcesz połączyć bezpieczeństwo z estetycznym rozwiązaniem architektonicznym:

 • na klatkach schodowych,
 • na tarasach i balkonach,
 • na antresolach.

Szlachetne szkło nadaje przestrzeni mieszkalnej lub biurowej lekkości, optycznie powiększając wnętrza, wnosząc nowoczesny minimalizm lub element ozdobny - w zależności od Twoich potrzeb. Nasze systemy wzbogacają wnętrza wnętrz poprzez tradycyjną elegancję i komfort.

W zależności od wskazań klienta i charakterystyki projektu stosujemy różne sposoby montażu balustrad ze szkła. Zapewniamy, że w Glass Art pracujemy zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami przepisów budowlanych.

ŚWIATŁO, PRZESTRZEŃ I STYL

Zespół Glass Art wytwarza i montuje bezramowe szklane balustrady, które łączą nowoczesną estetykę z wyjątkową trwałością konstrukcji. Wszystko to jest możliwe dzięki solidnemu wykonaniu elementów, w oparciu o tradycyjne metody, uzupełnione nowoczesną technologią. Nasze projekty zawsze dostosowujemy do Twoich oczekiwań w zakresie funkcji balustrady w danym miejscu. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych tarasów, klatek schodowych i innych pomieszczeń wewnętrznych lub zewnętrznych, zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i firmowej. Opowiedz nam, gdzie są Twoje wymarzone schody kontakt

Systemy balustrad szklanych Glass Art to połączenie formy i funkcji, które sprawia, że nasze konstrukcje są inspirujące, nowoczesne i bez wątpienia stanowią o wyjątkowym charakterze wnętrza.

BALUSTRADY ZE SZKŁA: DO WNĘTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Szklane balustrady Glass Art są specjalnie zaprojektowane, aby idealnie dopasować się do potrzeb estetycznych i funkcjonalnych naszych klientów. Wiemy, że kiedy nas wybierzesz, nasza konstrukcja będzie Ci służyć przez wiele lat.

Wykorzystujemy wszystkie dostępne technologie i nowoczesne materiały, aby skutecznie reagować na potrzeby naszych klientów. Bazujemy na doświadczeniu i dotychczasowych realizacjach.

NOWOCZESNE I STYLOWE BALUSTRADY GLASS ART

Nasze projekty i konstrukcje charakteryzują się delikatną linią, harmonijnie łącząc nowoczesny minimalistyczny wystrój oraz technologie budowlane, z wykorzystaniem elementów mocowań ze stali nierdzewnej.

Dla zespołu Glass Art każdy nowy pomysł i innowacyjny projekt to wspaniałe wyzwanie. Dostarczamy Państwu jakość, która jest najbardziej wiarygodną reklamą.

SYSTEMY GLASS ART.:

System aluminiowych prowadnic do mocowania bezramowych balustrad obrazuje najnowszy trend. Mocowania Glass Art ukryte są pod smukłym profilem aluminiowej nakładki, która może zostać pomalowana proszkowo na kolor połączony współgrający idealnie z konstrukcją budynku.

System ze stali nierdzewnej - mocowanie punktowe Rotula - przykręcane mocowania dla bezramowych balustrad ze szkła, odpowiednich zarówno dla zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Mocowania unikatowe Glass Art są dostępne w wymiarach 38 mm, 50 mm lub 100 mm średnicy.

System z nierdzewnymi słupkami jest mocowany do podłoża, zapewniają współczesny wygląd każdej szklanej balustradzie Glass Art. Dostępne są słupki okrągłe i kwadratowe - w zależności od różnych stylów architektonicznych.

POCHWYTY, PORĘCZE - REWELACYJNY WYGLĄD ZE SZKŁEM LUB BEZ!

Pamiętaj, że to właśnie pochwyt będzie jednym z najbardziej widocznych elementów nowej balustrady. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby wybrać materiał, który dopełni paletę kolorów i wizualnie zaakcentuje przestrzeń w Twoim domu lub firmie.

W trakcie kilku ostatnich lat XXI wieku inżynierowie opracowali szereg atrakcyjnych systemów pochwytów. Glass Art zapewnia wiele możliwości wyboru kolorów, stylów i akcesoriów, aby zapewnić większą elastyczność w projektowaniu.

Podchwyty mogą być wykonane z drewna :

 • z metalu

Balustrady to ogromnie ważny element projektu, dlatego zalecamy poświęcić czas na poszukiwania poręczy, która będzie pasować do Twojego domu lub biura. Możemy pomóc w podjęciu decyzji. kontakt

BEZPIECZEŃSTWO DO ZŁAPANIA – POCHWYT BALUSTRADY / PORĘCZY

Poręcz jest kluczowym elementem w pomieszczeniach ogólnodostępnych, regulowanym przez normy bezpieczeństwa. Dowolność w prywatnych pomieszczeniach pozostawia pole dla wyobraźni i marzeń o innowacyjnej estetyce.

GLASS ART PROPONUJE POCHWYTY:

 • ze stali nierdzewnej szczotkowanej
 • stali polerowanej (gładkiej),
 • drewniane tj. dąb, buk, jesion, merbau, sosna i egzotyczne;
 • mocowane bocznie za pomocą odpowiednich uchwytów lub nałożone na szkło za pomocą specjalnego wycięcia (frezowany prostokątny rowek w przypadku drewna).
zdjecie zdjecie zdjecie  zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie

OŚWIETLENIE LED W POCHWYCIE BALUSTRADY – PIĘKNO TUŻ OBOK NAS

Łącząc podejście praktyczne z wysmakowaną estetycznie realizacją w indywidualnych projektach, Glass Art stosuje podświetlenia LED, które równomiernie oświetla całe schody, nawet gdy świeci się wyłącznie z jednej strony, bez potrzeby dodatkowych opraw ściennych.

Wykonany z drewna lub szczotkowanej stali nierdzewnej, dostępny w zakrzywionych, łukowych lub prostych odcinkach w różnych długościach, daje nam dużą elastyczność w projektowaniu. Poręcz LED zapewnia symetryczne lub asymetryczne rozłożenie światła na schodach, zapobiegając rozpraszaniu światła lub odblasku nad jej poziom.

zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie

DLACZEGO GLASS ART POLECA PODŚWIETLENIE LED POCHWYTÓW?

 • Zastosowanie energooszczędnych modułów LED.
 • Nie wymaga konserwacji.
 • Żywotność ponad 60.000 godzin.
 • LED poręczy i balustrad wykonane na Twoje zamówienie to idealna opcja kosztowa i praktyczne rozwiązanie. Kontakt

Balustrady wewnetrzne

Balustrady zewnętrzne

Balustrady na rotulach

Balustrady w listwie aluminiowej

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.