Aktualności

Nowoczesne schody wspornikowe Featured

Wszystko zaczyna się od narysowania linii…

Zarówno projekt CAD, jak i montaż konstrukcji nośnych zaczyna się od zaznaczenia skrajnych punktów stopni i narysowania linii skośnych, równoległych względem siebie.
Ustawiamy laser pod odpowiednim kątem w stosunku do podłoża, trasujemy linie, które będą wyznaczały linię krawędzi naszych stopni.
Rozmieszczamy pionowe linie, aby stopnie były w równych odległościach od siebie.
Zabieramy się za montaż konstrukcji nośnych naszych schodów.
Po zamontowaniu konstrukcji , zabezpieczamy ją i dajemy czas ekipie remontowej na obróbkę pionowych elementów nośnych stopni (zwykle jest to ukrycie konstrukcji za pomocą płyt G-K ) i dokończenie prac wykończeniowych.
Na czas remontu do konstrukcji stopni wystającej ze ściany montujemy podesty robocze ułatwiające przemieszczanie się pracownikom pomiędzy kondygnacjami, zwykle są to płyty osb
Po zakończeniu większości prac remontowych zabieramy się za montaż stopni. Niezależnie z jakiego są materiału montaż ich odbywa się na samym końcu remontu-budowy.
Następnym a zarazem ostatnim elementem jest montaż balustrady.
Uwaga!
Jeżeli montaż schodów wspornikowych jest do ściany konstrukcyjnie nieprzygotowanej do takiego montażu (możliwość wyrwania konstrukcji stopnia lub uszkodzenia ściany), musimy zamontować podpory lub balustradę, która zmniejszający obciążenie końca stopnia.
Could not load widget with the id 46.

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.