Ściana szklana, witryna, przeszklenie

PRZESTRZEŃ PEŁNA ŚWIATŁA – SZKLANE ŚCIANY

Szklane ściany działowe, przepiękne witryny, wysokiej jakości przeszklenia biurowo-sklepowe – to specjalność Glass Art. Rozumiemy potrzebę wydzielenia dodatkowej przestrzeni bez ingerowania w projekt budynku. Dostarczamy wyłącznie sprawdzone, estetyczne, nowoczesne rozwiązania, cenione przez klientów indywidualnych oraz managerów firm.

ZAINTERESOWANY? ZAPYTAJ NAS O...
 • bezpłatną wycenę
 • nasze realizacje
 • poradę

 

zdjecie zdjecie

Każdy projekt Glass Art przygotowuje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, a nasze realizacje wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem, niezawodnością i trwałością w eksploatacji. Naszym sekretem jest dążenie do perfekcji, zarówno jeśli chodzi o produkcję szklanych konstrukcji, jak i montaż.

NAJPOPULARNIEJSZY SPOSÓB ORGANIZOWANIA PRZESTRZENI

Współcześnie wiele dużych firm nie jest w stanie funkcjonować bez przeszkleń, które oddzielają poszczególne działy przedsiębiorstwa, ponieważ tylko poprzez takie elementy konstrukcyjne można optymalnie zorganizować przestrzeń biurową zgodnie z zapotrzebowaniem na efektywne funkcjonowanie całego organizmu.

Tak, aby każdy pracownik miał swoją przestrzeń na myśli i działanie.

zdjecie zdjecie zdjecie

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem budowania komfortowych powierzchni biurowych o dowolnej wielkości, z jednoczesną możliwością tworzenia jak najlepszych warunków do pracy, są partycje biurowe - stylowe, niezawodne i niedrogie Kontakt

GŁÓWNE RODZAJE PRZESZKLEŃ BIUROWYCH GLASS ART

Biurowe witryny mogą być bardzo zróżnicowane, taka jest też nasza oferta. W zależności od Twoich potrzeb możemy wykorzystać:

 • tworzywa sztuczne,
 • profile aluminiowe,
 • systemy przesuwnych i stałych całoszklanych ścianek działowych.
  zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie

Nasze przeszklenia biurowe spełniają obowiązujące wymogi prawne i standardy budowlane!

ŚCIANKI DZIAŁOWE SZKLANO-ALUMINIOWE

Systemowe rozwiązanie na miarę XXI wieku - nowoczesne, stylowe i niedrogie stałe przeszklenia biurowe. Glass Art oferuje wyłącznie porządne, trwałe partycje biurowe, w naprawdę dużym asortymencie! Produkcja odbywa się przy użyciu innowacyjnych technologii, gwarantując wspaniałe efekty i trwałość konstrukcji. Kontakt

UWAGI TECHNICZNE:

 • Stacjonarne przeszklenia biurowe zazwyczaj mają podstawę aluminiową.
 • Oferujemy klientom Glass Art ogromny wybór wariantów modnych przeszkleń biurowych: nie tylko świetny design z różnych tekstur i kolorów, ale również dowolne kształty i rozmiary.
 • Stosując matowe, piaskowane szkło, chronimy indywidualne stanowiska lub salę narad od wścibskich oczu i zapewniamy wyjątkowo komfortową atmosferę pracy.
 • Nowoczesne stacjonarne ściany z zainstalowanymi szklanymi elementami tworzą efekt pomieszczenia z rozszerzoną przestrzenią - przestrzeń wypełnia się światłem.
 • Wybór opcji zależy od osobistych preferencji właściciela powierzchni biurowych, funkcji, zakresu i kierunku firmy. Kontakt

WITRYNY SZKLANO-ALUMINIOWE AKUSTYCZNE

 • Witryny aluminiowo-szklane z izolacją cieplna i akustyczną stosujemy głównie w sklepach i w budynkach przemysłowych.
 • Ściany wykonane z profili ze stopów aluminium i wytrzymałego szkła, pozwalają kreować trwałe, niezawodne, funkcjonalne i bezpieczne strefy.
 • Stosując konstrukcję z aluminiowych profili systemowych możemy uzyskać całkowicie dowolny kształt, przy zachowaniu właściwości, wytrzymałości i niezawodności na wysokim poziomie.

DLACZEGO ZASTOSOWANIE PRZESZKLEŃ BIUROWYCH GLASS ART TO PRZYSZŁOŚĆ?

Po pierwsze, tego rodzaju atrakcyjne konstrukcje dają bezprecedensową możliwość tworzenia oryginalnego i indywidualnego stylu. Ty kreujesz, Glass Art montuje – to możliwe, bo zawsze słuchamy naszych klientów. Chcesz nam coś przekazać?

Po pierwsze, tego rodzaju atrakcyjne konstrukcje dają bezprecedensową możliwość tworzenia oryginalnego i indywidualnego stylu. Ty kreujesz, Glass Art montuje – to możliwe, bo zawsze słuchamy naszych klientów. Chcesz nam coś przekazać? facebook

Po drugie, racjonalne planowanie powierzchni biurowej staje się proste i nie wymaga burzenia ścian. Po trzecie, komfort i wygoda dla pracowników to najważniejsze, a teraz jest naprawdę możliwe, bez wpędzania się w koszty i zamieszania z remontem wnętrz. Nasz zespół zrobi to za Ciebie. Kontakt

Po czwarte, Glass Art traktuje zlecenia jak całościowe wyzwania: od projektu, poprzez produkcję i montaż wysokiej jakości systemów – wszystko jest zgodne z wymogami norm europejskich. Po piąte, Glass Art zapewni Twojej firmie niezbędną możliwość modyfikacji układu pomieszczeń, gdy potrzebujesz zmian! Zapewni to szybki i łatwy demontaż i przebudowa ścian szklanych

NAJLEPSZY WYBÓR DLA KAŻDEGO NOWOCZESNEGO BIURA

Zespół Glass Art wykonuje wszystkie prace związane z projektowaniem i instalacją szklanych ścian na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Wszystkie nasze ściany są niezawodne i trwałe.

ŚCIANA SZKLANA, WITRYNA, PRZESZKLENIE

Ścianka szklana

Ściana szklana, Witryna, przeszklenie

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.