O nas

KIM JESTEŚMY?

Glass Art to zespół pasjonatów, fachowców i profesjonalistów, którzy naprawdę kochają swoją pracę. Wstajemy wcześnie rano, pijemy aromatyczną kawę i bez zbędnego pośpiechu, porządnie i dokładnie, a jednocześnie z fantazją i odwagą, zaczynamy robić to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy – i nie zwalniamy tempa, dopóki nasza praca nie zostanie porządnie wykonana.

JAK PRACUJEMY DLA CIEBIE?

Rozmawiamy, analizujemy, rysujemy, projektujemy, montujemy. Proste?
Dla naszych klientów – owszem, ponieważ fachowo przygotowany projekt oraz wykwalifikowana ekipa montażowa to gwarancja, że w naszych relacjach z Tobą dominować będzie komfort współpracy.
Nasz główny priorytet to najwyższa jakość wykonania projektu dla Ciebie, ponieważ:

  • Nigdy nie zapominamy, że za każdym projektem stoją prawdziwi ludzie – osoby, których bezpieczeństwo i codzienna wygoda zależą od naszej pracy. Dlatego tak ważne jest dla nas Twoje zaufanie.
  • Dbamy o najwyższą jakość materiałów, znajomość nowoczesnych, a jednocześnie nasz styl pracy wyróżnia tradycyjna precyzja wykonania. Wierzymy, że Twój dom i biuro potrzebują harmonii, by spokojnie i godnie żyć, a także wizualnej estetyki, bo piękno otoczenia zewnętrznego pomaga osiągnąć wewnętrzny komfort.
  • Dzielimy się wiedzą i pomysłami - inspirujemy i wyzwalamy potencjał twórczy w tak niezwykłym materiale, jakim jest szkło. Naszym zdaniem najważniejsze jest fachowe wykonanie usługi. Nam nie trzeba nic podpowiadać ani tłumaczyć, bo łatwo znajdujemy nietypowe rozwiązania dla najtrudniejszych realizacji – lubimy ciekawe wyzwania architektoniczne, bo każdy projekt jest wyjątkowy.
  • Słuchamy potrzeb naszych klientów. Znajomość tajników branży pozwala nam skutecznie doradzić i przeanalizować wiele wariantów, dzięki czemu zawsze znajdziemy rozwiązanie, które będzie wszystkim odpowiadało.
  • Jesteśmy świetnie zorganizowani, mamy profesjonalne narzędzia, a osoby współpracujące z Glass Art mają ogromny talent i wieloletnie doświadczenie.
  • Staramy się, aby każdy klient czuł się zawsze bezpiecznie i komfortowo w trakcie realizacji zlecenia. Nie musi niczego doglądać ani pilnować. Często zdarza się, że klient zostawia nam klucze do mieszkania, domu czy biura, obdarzając nas zaufaniem - a my robimy swoje. Współpracujemy z architektami i fachowcami, którzy nas znają i dają gwarancję, że zlecenie zostanie zrealizowane bezproblemowo na najwyższym poziomie.
  • Wyróżnia nas całościowe spojrzenie na każde zapotrzebowanie klienta, dla którego świadczymy kompleksowe usługi: od projektu po realizację. Łączymy artystyczny zmysł z tradycyjną precyzją i jakością wykonania projektu, a także komfortowe warunki współpracy.

 

Nasze motto to: „STAJESZ SIĘ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO, CO OSWOIŁEŚ” /Antoine de Saint-Exupéry/

Naszym zdaniem ktoś, kogo oswoiliśmy i przez którą sami zostaliśmy oswojeni, staje się dla nas wyjątkową osobą. Mamy grono zadowolonych Klientów. Chcesz wiedzieć więcej o tym, co możemy zrobić dla Twojego domu? Kontakt

CO JEST NAJWAŻNIEJSZE DLA ZESPOŁU GLASS ART?

Pracujemy z prawdziwą pasją, która dla nas nie jest pustym sloganem, tylko praktycznym drogowskazem, bo to ona dodaje nam skrzydeł i sprawia, że nie tylko nasz biznes, ale i cały świat się kręci…
Glass Art – ze szkła tworzymy sztukę, którą z dumą wpisujemy we współczesną architekturę.

BE INSPIRED BY GLASS ART

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.