Aluminium

NOWOCZESNE OD PONAD 100 LAT - ALUMINIUM

Aluminium jest jednym z najbardziej powszechnych elementów skorupy ziemskiej, na trzecim miejscu po tlenie i krzemie. Jest powszechnie stosowane w przemyśle od ponad 100 lat. Z biegiem lat z rzadko wykorzystywanego materiału budowlanego aluminium stało się jednym z najbardziej popularnych na świecie. Lekkie, mocne, wytrzymałe i odporne na korozję - te właściwości aluminium zapewniają wzrost światowej produkcji i użycia profili aluminiowych. Ponad 5 mln ton aluminium zużywane jest rocznie w Europie!

zdjecia zdjecia zdjecia

Wytłaczane profile ze stopów aluminium są uniwersalne w inżynierii materiałowej o unikalnych właściwościach. Dociskowe profile i wyroby ze stopów aluminium (magnez, krzem, cynk) zapewniają szeroki zakres właściwości mechanicznych. Profile ze stopów aluminium cienkościennych o wysokiej wytrzymałości w dużym stopniu wpływają na rozwój inżynierii kosmicznej i transportowej poprzez zmniejszenie masy pojazdu, niższe zużycie energii i emisję szkodliwych substancji do środowiska.
Zastosowanie profili aluminiowych w budownictwie otwiera szerokie możliwości nowoczesnej architektury miasta.

Wiedza o skuteczności stopu aluminium, a także na temat rozwoju nowoczesnego przemysłu wyeliminowała stosowanie przestarzałych materiałów konstrukcyjnych. Glass Art korzysta wyłącznie ze sprawdzonych, nowoczesnych materiałów. Kontakt

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.