Drzwi szklane

DRZWI - WYGLĄD TO NIE WSZYSTKO

Trudno wyobrazić sobie łazienkę, saunę lub prysznic w nowoczesnym domu bez tego znaczącego elementu. Współczesne wnętrza to pomieszczenia, w których wszystko powinno być skomponowane harmonijnie i funkcjonalnie.

ZAINTERESOWANY? ZAPYTAJ NAS O...
 • bezpłatną wycenę
 • nasze realizacje
 • poradę

 

SZKLANE DRZWI W DOMU LUB BIURZE - NAJCIEKAWSZY DESIGN GLASS ART

Glass Art świadczy usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu drzwi szklanych. Staramy się sprostać każdemu zadaniu na 100%. Jako zespół kierujemy się zadowoleniem klienta, dlatego przed wykonaniem projektu przeprowadzamy profesjonalne konsultacje. Po wysłuchaniu klienta i analizie potrzeb danej przestrzeni doradzamy odpowiednie rozwiązanie, a następnie montujemy stylowe, nowoczesne i niezawodne drzwi. Kontakt

Wysokiej jakości, klasycznie modne drzwi szklane są jednym z flagowych produktów Glass Art. Jesteśmy gotowi spełnić wszelkie wymagania klienta i wyprodukować solidne drzwi ze szkła bezpiecznego laminowanego lub hartowanego.

W Glass Art zapewniamy szeroki wybór drzwi szklanych. Nasza firma profesjonalnie zajmuje się produkcją drzwi, używamy różnych materiałów i innowacyjnych technologii. W złożonym procesie produkcji i montażu używamy tylko najlepszych maszyn i wysokiej jakości tworzywa, dlatego nasze drzwi będą Ci służyć przez długi czas.

Masz wybór: skrzydła nieprzezroczyste lub przeszklone!

Wszystkie szklane drzwi mogą być zdobione elementami dekoracyjnymi, takimi jak:

 • piaskowanie,
 • trawienie,
 • malowanie,
 • oklejanie w dowolnych wzorach
 • zamieszczenie zdjęcia, nadającego im niepowtarzalnego wyglądu.

SZKLANE DRZWI – MINIMALIZM I NATURALNE ŚWIATŁO

Szklane drzwi nadadzą pomieszczeniom niepowtarzalnego wyglądu i w oryginalny sposób rozszerzą wizualną przestrzeń wypełnioną naturalnym światłem. Instalując nowoczesne szklane drzwi, ulepszone wnętrze nabywa nowoczesnego brzmienia, którego styl z pewnością docenią Twoi domownicy lub współpracownicy. Gdzie potrzebujesz otworzyć sobie przestrzeń? Kontakt

Jako zespół fachowców Glass Art zawsze zapewniamy najnowsze i unikalne rozwiązania. Sprawdź - szklane drzwi są jednym ze stylowych i niepowtarzalnych produktów, które idealnie nadają się do montażu w dowolnych pomieszczeniach.

DRZWI Z LITEGO SZKŁA: STYLOWE, UNIKALNE, BEZPIECZNE

Dzięki elastyczności cenowej w ofercie Glass Art, możesz sobie pozwolić na zakup drzwi szklanych, oryginalnych i niepowtarzalnych, będących uzupełnieniem pozornie zwyczajnego wnętrza.

UWAGI TECHNICZNE:

drzwi szklane wykonane są tylko z wysokiej jakości, maksymalnie bezpiecznych materiałów, które są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałość szkła hartowanego jest 4-5 razy większa niż szkło normalne, a w przypadku uszkodzenia rozpada się na małe kawałki (około 1 cm średnicy), które nie są w stanie zranić. Poza tym możliwe jest stosowanie szkła klejonego, w ten sposób uzyskując dobrą sztywność i odporność na bardzo poważne uszkodzenie mechaniczne. Drzwi tego typu są idealne do instalacji w biurze lub hali centrum handlowego.

DELIKATNOŚĆ I SIŁA

Szkło jest oryginalne i stylowe, ponadczasowe, pasuje do każdego wnętrza, modernistycznego, retro, vintage, minimalistycznego lub tradycyjnego... A jakie wnętrze ma Twoja przestrzeń? Kontakt

Pomimo pozornej słabości, szklane drzwi charakteryzują się niezawodnością, trwałością i długowiecznością. Co więcej, wśród zalet tego typu rozwiązań można wymienić ogromny wybór akcesoriów i możliwość zamontowania szklanych drzwi w każdym pomieszczeniu, w biurze lub w prywatnym domu. Należy pamiętać, że szklane drzwi mogą być wyposażone w:

 • systemy elektroniczne,
 • automatyczne otwieranie,
 • zamek szyfrowy,
 • zamek zdalnego dostępu (np. pilot ).

Są to bardzo wygodne rozwiązania, zwłaszcza w obszarach o ograniczonym dostępie (np. w biurach i pomieszczeniach handlowych).

KONSTRUKCJA DRZWI BIUROWYCH – WYZWANIA TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Glass Art zapewnia dużą różnorodność wariantów konstrukcyjnych drzwi szklanych. Na przykład w zależności od charakterystyki wnętrza budynku, mogą być zastosowane w konwencjonalnej postaci skrzydłowej lub przesuwnej.

WAŻNE!

Zastosowanie jedno- lub dwuskrzydłowej opcji skutecznie rozwiąże kwestię zagospodarowania przestrzennego, pomoże zaoszczędzić Twojej firmie lub domownikom konkretną przestrzeń i umożliwi rozplanowanie użytkowania pomieszczeń, co jest niezwykle ważne dla nowoczesnych biur.

Glass Art produkuje niezawodne, wysokiej jakości i pełne stylu szklane drzwi, w pełni zgodne z Twoimi wymaganiami.

Pokaż nam wnętrza i przestrzeń do zagospodarowania lub urządzenia, a podczas konsultacji pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania. Kontalt

Drzwi szklane Grudziądz

Drzwi szklane Lipno

Drzwi szklane przesuwne Toruń

Drzwi szklane przesuwane

Drzwi szklane rozwierane

TPL_GK_LANG_LOGIN_POPUP

fb iconTPL_GK_LANG_FB_LOGIN_TEXT
TPL_GK_LANG_REGISTER_POPUP

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.